OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY:

KATEŘINA NĚMEČKOVÁ, REGISTROVANÁ NA ŽÚ POD IDENTIFIKAČNÍM ĆÍSLEM: 65982398

 

OBJEDNÁNÍ A ODESLÁNÍ ZBOŽÍ

 1. Kupní smlouva se uzavírá okamžikem odeslání závazné objednávky. Kupující se zavazuje k úhradě zboží předem na udané číslo účtu.
 2. Pokud si jako nakupující nejste jistí velikostí, či máte jakýkoliv jiný dotaz, kontaktujte mě předem či uveďte požadavek do poznámky k objednávce.
 3. Zboží je odesláno po připsání platby odesílám zboží nejpozději do pěti pracovních dnů prostřednictvím České pošty či Zásilkovny, není-li u zboží uvedená jiná dodací lhůta. Je možné zvolit osobní odběr – a to po předchozí domluvě prostřednictvím zpráv.
 4. Všechny individuální požadavky je po třeba domluvit předem, týká se především výroby zboží na zakázku.
 5. Ceny zboží jsou platné po dobu, dokud je zboží zobrazováno v internetovém obchodě. Tímto však není omezena možnost uzavřít kupní smlouvu za individuálně sjednaných podmínek.
 6. Na již hotovém zboží nejsou možné úpravy.
 7. Před zasláním objednávky prodávajícímu je kupujícímu umožněno zkontrolovat a měnit údaje, které do objednávky kupující vložil, a to i s ohledem na možnost kupujícího zjišťovat a opravovat chyby vzniklé při zadávání dat do objednávky. Objednávku odešle kupující prodávajícímu kliknutím na tlačítko „Dokončit objednávku“. Po té prodávající objednávku potvrdí. 
 8. Prodávající je vždy oprávněn v závislosti na charakteru objednávky (množství zboží, výše kupní ceny, předpokládané náklady na dopravu) požádat kupujícího o dodatečné potvrzení objednávky (například písemně či telefonicky).
 9. Je-li to v obchodním styku obvyklé nebo je-li tak stanoveno obecně závaznými právními předpisy, vystaví prodávající ohledně plateb prováděných na základě kupní smlouvy kupujícímu daňový doklad – fakturu. Prodávající není plátcem daně z přidané hodnoty. Daňový doklad – fakturu vystaví prodávající kupujícímu po zakoupení zboží a zašle jej v elektronické podobě na elektronickou adresu kupujícího. Dále je faktura předána osobně, či vložena ke zboží. Není-li tomu tak, je možné si fakturu stáhnout na stejn é webové stránce, na níž je potvrzena objednávka.

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ:

 1. Zboží je možné bez udání důvodu do 14 dnů vrátit, dle zákona: § 53 odst. 7 občanského zákoníku. Zboží musí být bez vady, nenošené, neprané, v původním stavu.
 2. Před odesláním zboží zpět nás nejdříve kontaktujte.
 3. Odeslání peněz ze strany prodávajícího probíhá až po přijetí a zkontrolování zboží zaslaného nazpět. Nazpět bude zaslána celá částka.
 4. Poštovné pro odeslání zboží nazpět prodávajícímu platí zákazník. Zboží je nutné odeslat doporučeně prostřednictvím české pošty, (nikdy ne na dobírku).
 5. Odstoupení od smlouvy do 14ti dnů, bez udání důvodu se nevztahuje na zboží vyráběné na míru dle zákona: § 53 odst. 8 zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník

 

REKLAMACE A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

 1. Zboží, které vykazuje vadu je možné reklamovat.
 2. Vada nesmí být způsobena opotřebením nebo nepřiměřeným užíváním zboží.
 3. Před odesláním zboží na reklamaci mě prosím nejdříve kontaktujte – vše individuálně domluvíme.
 4. V případě uznání reklamace bude zboží opraveno, či zasláno nové, nebo budou vráceny peníze. V případně neoprávněné reklamace bude zboží zasláno zpět.
 5. V případě, že výrobek chcete vrátit, je možné tak učinit do 14 dnů od jeho převzetí. Napište nám, prosím, v případě vracení zprávu a výrobek odešlete. Náklady spojené s přepravou vráceného výrobku od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující. Částka za vrácené zboží bude vrácena nejpozději do 14cti dnů.

 

ZÁRUČNÍ DOBA

Záruční doba výrobků je dva roky.